2013-2014

Lista premiilor, menţiunilor obţinute de elevi începând cu faza judeţeană

Nr. crt. Nume elev Profesor coordonator Concursul Premiul obţinut

1.

Tatis Edwin – XI D Toader Ancuţa, Crişan Angela, Damian Liana Olimpiada Aria curricular Tehnologii –faza judeţeană III

2.

Gorgan Vlad– XI D Toader Ancuţa, Crişan Angela, Damian Liana Olimpiada Aria curricular Tehnologii –faza judeţeană menţinue

3.

Echipa:Tatis Edwin, XI DMihet Catalin, IX B

Legean Alexandru, IX B

Toader Ancuţa, Balasz A. Concursul judetean pe teme de SSM: “Stiu si aplic” III

4.

Girda Flaviu – XI EVarga Victor – XI E  Toader Ancuţa Simpozionul Naţional “Auxiliare curriculare , portofolii şi proiecte ale elevilor II

5.

Stanciu Andrei – XI E Toader Ancuţa Simpozionul Naţional “Auxiliare curriculare , portofolii şi proiecte ale elevilor Menţiune specială

6.

Suatean Alexandra Ioana XI A Baciu Rodica SIMPOZION NATIONAL ŞTIINŢĂ ŞI TEHNICĂ–ÎNTRE FICŢIUNE ŞI REALITATECAER nr.24337/1/07.03. 2014 – pozitia 656EDIŢIA a II-a, GIURGIU, 10 APRILIE   2014 I

7.

Suatean Alexandra Ioana XI A Baciu Rodica SIMPOZIONUL INTERNAŢIONALTRADIłIE SI INNOIREE ÎN EDUCATIEAPRILIE 2014 I

8.

ROBOTIN ROXANA DIANA- XI A Boilă NarcisaFarmaciuc Rodica OLIMPIADA LA DISCIPLINELE DIN ARIA CURRICULARA TEHNOLOGII – ETAPA JUDETEANA 2014 Menţiune I

9.

Prigoană Andrei – XII E Mestecan Cornelia Concursul de matematică aplicată “Adolf Haimovici” , etapa judeţeană – martie 2014 III

10.

Prigoană Andrei – XII E Mestecan Cornelia Evaluare Naţională în Educaţie – matematică – etapa I Locul II şi medalie de argint

11.

Lăpuşan Bogdan Vasile-XI Cristea Elisabeta Olimpiada de Agricultură –etapa judet I

12.

Lăpuşan Bogdan Vasile-XI Cristea Elisabeta Olimpiada de Agricultură –etapa naţională III

13.

Pop Raul Nicolae -XI Cristea Elisabeta Olimpiada de Agricultură –etapa judet II

14.

Tertiuc Nicoleta, Postolache Gheorghe Boilă Narcisa Concurs interjudeţean “Liceenii antreprenori” I

15.

Jucan Bogdan Meteş Daniela „Fii o săptămână profesor” – Simpozion Lic.EnergeticSecţiunea planşe I

16.

Bene Victor – XI-E Torge Nadia Festivalul Tinerilor Creştini- organizat de Mitropolia Clujului, Albei, Crişanei şi Maramureşului Arhiepiscopia Vadului, Feleacului şi ClujuluiSecţiunea -eseu III

17.

Stanciu Andrei – XI E Torge Nadia Festivalul Tinerilor Creştini- organizat de Mitropolia Clujului, Albei, Crişanei şi Maramureşului Arhiepiscopia Vadului, Feleacului şi ClujuluiSecţiunea -eseu II

18.

Bordea Beniamin Torge Nadia, Rotar Adriana Expozitia de la Școala Vișeul de Sus, în cadrul unui proiect internațional II

19.

Corul şcolii Rotar Adriana Festivalului de tradiții și obiceiuri populare Nicolae Ivan- etapa pe cercul metodic Gheorgheni. II

20.

Bonda Gabriela Rotar Adriana activitatea de la Liceul Tehnologic Samus-pictură pe sticlă I şi II

21.

Corul şcolii Rotar Adriana Festivalul Nicolae Ivan, etapa pe cerc III

22.

Drînda Dumitriţa Lungu Ana Concursul Interjudeţean România de azi, Liceul Tehnologic Aurel Vlaicu I

23.

Drînda Dumitriţa Lungu Ana Concursul Regional Scriitor pentru o zi, Liceul Pedagogic Sighetu-Marmaţiei III

24.

Echipa de oină –liceu-(11 jucători) Caldare Constantin Olimpiada Naţională a sporturilor şcolare-etapa judeţeană II

25.

Echipa Handbal -băieţi Caldare Constantin Olimpiada Naţională a Sportului Şcolar-etapa pe municipiu III

26.

Echipa Handbal -fete Caldare Constantin Olimpiada Naţională a Sportului Şcolar-etapa pe municipiu III
27. Echipa fotbal -băieţi Caldare Constantin Olimpiada Naţională a Sportului Şcolar-etapa pe municipiu III
28. Echipa fotbal-fete Caldare Constantin Olimpiada Naţională a Sportului Şcolar-etapa pe municipiu II
29. Echipa fotbal-fete Caldare Constantin Cupa Coca-Cola-etapa judeţeană I
30. Echipa fotbal -băieţi Caldare Constantin Cupa Coca-Cola-etapa judeţeană IV
31. Echipa baschet-băieţi Caldare Constantin Cupa Liceelor (organizată de Primăria Cluj-Napoca) IV
32. Echipa fotbal -băieţi Caldare Constantin Cupa Liceelor (organizată de Primăria Cluj-Napoca) VII
33. Pasztor Gyongy – XI ATodorean Adriana –XI ATeglas Dan –XI A

Bocanet Sebastian–XI A

Ciurtin Denisa –XI A

Robotin Roxana–XI A

Fenechiu Eva Concurs regional epistolar “Homo Viator”, editia a II, organizat de Col. The. Miron Costin, martie 2014 IIIIIMenţiune

Menţiune

Menţiune

Menţiune

34. Ianc Gabriel si Stamate Valentiu -X B Fenechiu Eva Concurs judetean Cuvantul –Bucuria Sufletului, Lumina mintii, 10 iunie 2014 II
35. Drînda Dumitriţa-XII B Abrudan Anda Concursul judeţean de la Colegiul Emil Negruţiu, Turda- „Mod de viaţă: o mâncare gustoasă nu e neaparat sănătoasă, cum nici mâncarea sănătoasă nu e neaparat foarte gustoasă” III
36. Şipoş Cristina –XI C Abrudan Anda Concursul „Iubesc Clujul curat” II
Anunțuri

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s