2016-2017

Lista premiilor obtinute la concursuri in anul scolar 2016-2017, incepand cu faza judeteana

Nr. crt. Nume elev Clasa Profesor coordonator Concursul Etapa Premiul obţinut
1 MOGA STEFAN ALEXANDRU, TUREI MIRCEA-SEBASTIAN, MESTECAN CORNELIA 11A MESTECAN CORNELIA Festivalul International-Concurs „Anelisse”-sectiunea: reviste scolare international I
2 colectivul de redactie: ROTAR ADRIANA, TORGE NADIA, MESTECAN CORNELIA, RADUT IOANA MARGARETA TORGE NADIA Festivalul International-Concurs „Anelisse”-sectiunea: reviste scolare international I
3 VADASZ M. MARTON-ROBERT 9B SILAGHI DIANA Simpozionul International „Educatie fara frontiere!” , Activitate aplicativa optionala: „Zambet de copil!” international I
4 BUŢURCĂ M. MIHAI-RĂZVAN 9B SILAGHI DIANA Simpozionul International „Educatie fara frontiere!” , Activitate aplicativa optionala: „Zambet de copil!” international I
5 POPA F. VALENTIN-RĂZVAN 9B SILAGHI DIANA Simpozionul International „Educatie fara frontiere!” , Activitate aplicativa optionala: „Zambet de copil!” international I
6 ŞERBAN I. MARIAN 9B SILAGHI DIANA Simpozionul International „Educatie fara frontiere!” , Activitate aplicativa optionala: „Zambet de copil!” international I
7 BUDAŞCĂ L. ANDREI-DANIEL 9B SILAGHI DIANA Simpozionul International „Educatie fara frontiere!” , Activitate aplicativa optionala: „Zambet de copil!” international I
8 FULEA D.C. VLAD-DAMIAN 9B SILAGHI DIANA Simpozionul International „Educatie fara frontiere!” , Activitate aplicativa optionala: „Zambet de copil!” international I
9 SURD M.L. ANTONIA-DENISA 9B SILAGHI DIANA Simpozionul International „Educatie fara frontiere!” , Activitate aplicativa optionala: „Zambet de copil!” international II
10 POJAR N.C. CRISTIAN-VASILE 9B SILAGHI DIANA Simpozionul International „Educatie fara frontiere!” , Activitate aplicativa optionala: „Zambet de copil!” international II
11 MICUŞAN A.V. ALEXANDRU-CLAUDIU 9B SILAGHI DIANA Simpozionul International „Educatie fara frontiere!” , Activitate aplicativa optionala: „Zambet de copil!” international II
12 MICHILE P.A. PETRIŞOR-SEBASTIAN 9B SILAGHI DIANA Simpozionul International „Educatie fara frontiere!” , Activitate aplicativa optionala: „Zambet de copil!” international II
13 FEŞNIC L.D. OVIDIU TRAIAN 9B SILAGHI DIANA Simpozionul International „Educatie fara frontiere!” , Activitate aplicativa optionala: „Zambet de copil!” international III
14 PETRUŞ I. PAUL 9B SILAGHI DIANA Simpozionul International „Educatie fara frontiere!” , Activitate aplicativa optionala: „Zambet de copil!” international III
15 MOHOLEA T.I. TIBERIUS-FLAVIUS 9B SILAGHI DIANA Simpozionul International „Educatie fara frontiere!” , Activitate aplicativa optionala: „Zambet de copil!” international III
16 IRIMIE L. RAUL-LAUREAN 9B SILAGHI DIANA Simpozionul International „Educatie fara frontiere!” , Activitate aplicativa optionala: „Zambet de copil!” international III
17 HORVAT VLAD 12B TORGE NADIA Cuvântul-bucuria sufletului, lumina minții interjudean I
18 MAGYAROSI ANDREI-ROBERT 12B TORGE NADIA Cuvântul-bucuria sufletului, lumina minții interjudean I
19 JACAB TAMAS 10B TORGE NADIA Cuvântul-bucuria sufletului, lumina minții interjudean II
20 OLTEAN ANDRADA 10B TORGE NADIA Cuvântul-bucuria sufletului, lumina minții interjudean II
21 CRISAN ANA-MARIA 10B TORGE NADIA Eu-europeanul de azi sau  noi-cititorii-SECȚIUNEA-Lectura te face mai bogat interjudean II
22 CHINDRIS ANDREEA 10B TORGE NADIA Cuvântul-bucuria sufletului, lumina minții interjudean III
23 OLTEAN ANDRADA 10B TORGE NADIA Eu-europeanul de azi sau  noi-cititorii-SECȚIUNEA-Lectura te face mai bogat interjudean III
24 ANDRONIC ALEXANDRU_MIHAI 10A LUNG DANA LILIANA Concursul de fizica „Stefan Procopiu” al elevilor de pretutindeni interjudetean III
25 elevii clasei 11A BOILA NARCISA, FARMACIUC RODICA Concursul „Targul de primavara al firmelor de exercitiu” interjudetean III
26 JACAB TAMAS 10B TORGE NADIA Eu-europeanul de azi sau  noi-cititorii-SECȚIUNEA-Lectura te face mai bogat interjudean mentiune
27 SUCIU ALEXANDRA 10B TORGE NADIA Eu-europeanul de azi sau  noi-cititorii-SECȚIUNEA-Lectura te face mai bogat interjudean mentiune
28 CHINDRIS ANDREEA 10B TORGE NADIA Eu-europeanul de azi sau  noi-cititorii-SECȚIUNEA-Lectura te face mai bogat interjudean mentiune
29 elevii clasei 11A BOILA NARCISA, FARMACIUC RODICA Concursul „Targul de primavara al firmelor de exercitiu” interjudetean Mentiune
30 CIOBANU RUXANDA 11A BOILA NARCISA, FARMACIUC RODICA Olimpiada la disciplinele din aria curriculară „Tehnologii”-DOMENIUL: ECONOMIC ADMINISTRATIV COMERT judetean I
31 MARIS CLAUDIA-DENISA 12C CALNICEAN MARIA Olimpiada la disciplinele din aria curriculară „Tehnologii”-DOMENIUL: AGRICULTURA-CULTURA PLANTELOR judetean I
32 elevii si profesorii scolii BOILA NARCISA, FARMACIUC RODICA, METES DANIELA Concursul #BESTFLASHmob2017″ -din cadrul proiectului „Suntem tanara generatie” judetean I
33 MURESAN GEPRGE 10A BOILA NARCISA Conucrsul „Gandeste verde, traieste verde” judetean I
34 ALMAS IOANA 10A FARMACIUC RODICA Conucrsul „Gandeste verde, traieste verde” judetean I
35 BORODI ANA-FLORINA 12C CALNICEAN MARIA Olimpiada la disciplinele din aria curriculară „Tehnologii”-DOMENIUL: AGRICULTURA-CULTURA PLANTELOR judetean II
36 MAGYAROSI ANDREI-ROBERT 12B TOADER ANCUTA, DAMIAN LIANA, CRISAN ANGELA Olimpiada la disciplinele din aria curriculară „Tehnologii”-DOMENIUL: MECANICA judetean II
37 PARAUAN STEFANA 11A BOILA NARCISA, FARMACIUC RODICA Olimpiada la disciplinele din aria curriculară „Tehnologii”-DOMENIUL: ECONOMIC ADMINISTRATIV COMERT judetean III
38 Echipa Liceului Tehnologic „Alexandru Borza” CALDARE CONSTANTIN Cupa liceelor la fotbal – editia a XIII-a judetean III
39 CHEZAN PAUL, HUI ADRIAN 10A BOILA NARCISA Concurs „Retetele bunicii” judetean III
40 BODEA MIRCEA III prof TOADER ANCUTA Proiect judetean „Non-violenta – antidotul violentei in scoala” judetean III
41 Proiectul „Eu-europeanul de azi sau  noi-cititorii” TORGE NADIA O activitate de succes in programul national Scoala altfel, 2017 judetean III
42 POP ALEX 11B METES DANIELA Concursul National „Automobilul intre Da si Nu” -2017, CAEN-2017 poz. XII/25-sectiunea: expozitie de desene national III
43 colectivul de redactie: ROTAR ADRIANA, TORGE NADIA, MESTECAN CORNELIA, RADUT IOANA MARGARETA TORGE NADIA Concursul National al revistelor scolare judetean mentiune
44 COSMA MADALINA, BERCHI ROXANA FARMACIUC RODICA Concurs „Retetele bunicii” judetean mentiune
Anunțuri